Polasci na maturalce

Provjerite Vaše vrijeme polaska na maturalno putovanje, prema datumu i vremenu polaska.
20. kolovoz 2017.
EKONOMSKA ŠKOLA PULA
3A, 3B, 3C razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: KONZUM, Šijanska cesta 2
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 25.08. u ranim jutarnjim satima

21. kolovoz 2017.
GIMNAZIJA I STR. ŠKOLA JURJA DOBRILE
3A, 3B, 3C, 3D, 3E4, 3K
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 27.08. u kasnim večernjim satima

X. GIMNAZIJA
3A, 3B, 3C, 3D, 3I razred
VRIJEME POLASKA: 22,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 29.08. u 01,05 sati
 
22. kolovoz 2017.
IV. GIMNAZIJA
3E razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 29.08. u 01,05 sati

III. EKONOMSKA ŠKOLA
3A, 3B, 3C, 3D, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 22,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole (Trg J. F. Kennedya)
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 30.08. u 00,40 sati

23. kolovoz 2017.
EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA
3A, 3B, 3C razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska noć 29./30.08. oko ponoći

PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA
3B, 3C, 3S razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska noć 29.08. u kasnim večernjim satima

XV. GIMNAZIJA
3MN razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 30.08. u 08,05 sati
 
PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA
3C, 3D, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: Jelačićev trg, Rijeka
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 29.08. u kasnim večernjim satima

I. GIMNAZIJA OSIJEK
3C, 3D, 3E, 3Š razred
VRIJEME POLASKA: 17,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 31.08. u jutarnjim satima

24. kolovoz 2017.

UPRAVNA ŠKOLA ZAGREB
3A, 3B, 3C, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 30.08. u 00,40 sati

DRVODJELJSKA ŠKOLA ZAGREB
2D, 2E, 2F, 3B, 3R razred
VRIJEME POLASKA: 05,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 30.08. u kasnim večernjim satima

V. GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR SPLIT
3D razred
VRIJEME POLASKA: 20,00 sati
MJESTO: autobusna stanica Sukoišanska
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 01.09. u popodnevnim satima

25. kolovoz 2017.
XVIII. GIMNAZIJA
3A, 3B razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 31.08. u kasnim večernjim satima

XVIII. GIMNAZIJA
3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 06,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 31.08. u kasnim večernjim satima

XI. GIMNAZIJA
3A, 3B, 3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 20,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska noć 01./02.09. iza ponoći

SREDNJA ŠKOLA PLITVIČKA JEZERA
VRIJEME POLASKA: 21,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 02.09. u 00,35 sati, transfer do Korenice autobusom

SREDNJA TALIJANSKA ŠKOLA RIJEKA
3A, 3M, 3T razred
VRIJEME POLASKA: 22,30 sati
MJESTO: Jelačićev trg, Rijeka
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 03.09. u ranim jutarnjim satima

26. kolovoz 2017.

IV. GIMNAZIJA
3D razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 02.09. u 00,35 sati

ŠKOLA ZA GRAFIKU, DIZAJN I MEDIJSKU PRODUKCIJU
2F, 3A, 3B, 3D, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 02.09. u 00,35 sati

POLJOPRIVREDNA, PREH. I VET. ŠKOLA STANKA OŽANIĆA ZADAR
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 01.09. u kasnim večernjim satima

XV. GIMNAZIJA
3C, 3E, 3G razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 01.09. u kasnim večernjim satima

I. EKONOMSKA ŠKOLA
3J, 3I, 3H razred
VRIJEME POLASKA: 21,30 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska noć 02./03.09. iza ponoći

27. kolovoz 2017.
ZDRAVSTVENO UČILIŠTE ZAGREB
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Zagreb (turistički peroni 502 - 506)
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska noć 03./04.09. iza ponoći
 
NADBISKUPSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
3A, 3B, 3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 02.09. u kasnim večernjim satima
 
ŠKOLA ZA MODU I DIZAJN
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 22,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 03.09. u ranim jutarnjim satima

ŠKOLA ZA GRAFIKU, DIZAJN I MEDIJSKU PRODUKCIJU
3C razred
VRIJEME POLASKA: 23,00 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Zagreb (turistički peroni 502-506)
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 03.09. u kasnim večernjim satima

XV. GIMNAZIJA
3D, 3H razred
VRIJEME POLASKA: 23,30 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 03.09. u 22,00 sati
 
28. kolovoz 2017.
TEHNIČKA ŠKOLA KARLOVAC
3AT, 3BT, 3CT razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 02.09. u kasnim večernjim satima
 
SREDNJA ŠKOLA ZABOK
3EA, 3EB, 3HTT, 3K, 3THK razred
VRIJEME POLASKA: 05,00 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Zabok
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 01.09. u kasnim večernjim satima

III. GIMNAZIJA
3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE 05.09. u ranim jutarnjim satima

29. kolovoz 2017.
SŠ VLADIMIR GORTAN BUJE
3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 05.09. u večernjim satima

SMSI LEONARDO DA VINCI BUJE
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 05.09. u večernjim satima

GIMNAZIJA SISAK
3B, 3C razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 05.09. u 01,40 sati, transfer autobusom do Siska

II. EKONOMSKA ŠKOLA
3A, 3B, 3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 00,15 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 05.09. u 01,40 sati

SŠ SLUNJ
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 03.09. u kasnim večernjim satima

SŠ ZVANE ČRNJE ROVINJ
3A, 3B, 3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište OŠ Juraj Dobrila
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 02.09. u kasnim večernjim satima

GRADITELJSKA TEHNIČKA ŠKOLA ZAGREB
3C razred
VRIJEME POLASKA: 04,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 04.09. u kasnim večernjim satima

GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA
3D razred
VRIJEME POLASKA: 07,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište ispred muzeja Mimara 04.09. u ranim jutarnjim satima

SŠ ANTUNA BARCA CRIKVENICA
3G razred
VRIJEME POLASKA: 07,00 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Novi Vinodolski
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 04.09. u kasnim večernjim satima

GOSPODARSKA ŠKOLA BUJE
2B, 2C, 3A razred
VRIJEME POLASKA: 08,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 05.09. u ranim jutarnjim satima

KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II. ZADAR
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 13,00 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Zadar
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 05.09. u prijepodnevnim satima

UGOSTITELJSKO-TURISTIČKO UČILIŠTE ZAGREB
2A, 2B, 2C, 2G, 2S razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište škole 05.09. u jutarnjim satima

ŠPORTSKA GIMNAZIJA
3A, 3B, 3C, 3D razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište ispred muzeja Mimara 05.09. u ranim jutarnjim satima

EKONOMSKA ŠKOLA SISAK
3A, 3B, 3C razred
VRIJEME POLASKA: 21,30 sati
MJESTO: Željeznički kolodvor Sisak
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 05.09. u kasnim večernjim satima

30. kolovoz 2017.
PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIR PRELOG
3J, 3M, 3N razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 04.09. u kasnim večernjim satima

GRADITELJSKA ŠKOLA ZAGREB
3A, 3B, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 06,30 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište škole 04.09. u kasnim večernjim satima

31. kolovoz 2017.
GORNJOGRADSKA GIMNAZIJA
3A razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE u Zračnu luku Zagreb 06.09. u 21,35 sati

PREHRAMBENO-TEHNOLOŠKA ŠKOLA ZAGREB
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 06,30 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 07.09. u ranim jutarnjim satima

POLJOPRIVREDNA ŠKOLA ZAGREB
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 22,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 06.09. u večernjim satima

01. rujan 2017.

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA
3.3 i 3.4 razred
VRIJEME POLASKA: 01,00 sati
MJESTO: Jelačićev trg, Rijeka
POVRATAK GRUPE na parkiralište škole 07.09. u ranim jutarnjim satima

STŠ FAUST VRANČIĆ
3B, 3D, 3F razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište škole 07.09. u ranim jutarnjim satima

PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA
3A, 3D, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište škole 07.09. u jutarnjim satima

ELEKTROSTROJARSKA OBRTNIČKA ŠKOLA
2F razred
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište muzeja Mimara noć 07./08.09. iza ponoći

PRIVATNA GIMNAZIJA I STRUKOVNA ŠKOLA SVIJET
VRIJEME POLASKA: 18,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Zagreb, ispred check in šaltera
POVRATAK GRUPE na parkiralište muzeja Mimara noć 07./08.09. iza ponoći

02. rujan 2017.
SŠ BARTULA KAŠIĆA PAG
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 19,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 09.09. u jutarnjim satima

STŠ FAUST VRANČIĆ
2G, 3A, 3C, 3E razred
VRIJEME POLASKA: 23,30 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 09.09. u kasnim večernjim satima

03. rujan 2017.

SŠ ANTUNA BARCA CRIKVENICA
3G razred
VRIJEME POLASKA: 04,00 sati
MJESTO: Autobusni kolodvor Senj
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 09.09. u kasnim večernjim satima

UGOSTITELJSKO-TURISTIČKO UČILIŠTE
2D, 2E, 2F, 3I, 3J razred
VRIJEME POLASKA: 05,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred škole
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 09.09. u kasnim večernjim satima

DRVODJELJSKA ŠKOLA ZAGREB
3A, 3C razred
VRIJEME POLASKA: 05,00 sati
MJESTO: parkiralište ispred muzeja Mimara
POVRATAK GRUPE na mjesto polaska 08.09. u kasnim večernjim satima

04. rujan 2017.
GIMNAZIJA PULA
svi razredi
VRIJEME POLASKA: 19,00 sati (sastanak grupe)
MJESTO: Zračna luka Pula, ispred check in šaltera Croatia Airlinesa
POVRATAK GRUPE na parkiralište Konzum, Šijanska cesta 2, 11.09. u ranim jutarnjim satima


Izrada internet stranica WEB Marketing - Upravljanje internet stranicama EasyEdit CMS